Kontakt:

Kategorie: Wszystkie | Co, gdzie, kiedy | Fort Sokolnickiego | Wilson mówi Bankowy | Żoliborska Internautka kandyduje!
RSS

Żoliborska Internautka kandyduje!

piątek, 14 listopada 2014

Tak jak cztery lata temu (link>>), polecamy (się) na niedzielne wybory samorządowe.

Donata RapackaPonownie kandyduję do Rady Dzielnicy w okręgu 2 (WSM i Sady Żoliborskie). Jeśli podobało Wam się to co robiłam przez 4 lata w Radzie Dzielnicy, jeśli podobają Wam się działania, jakie od 10 lat prowadzę na Żoliborzu - proszę o Wasz głos. Nie wyskakuję jak diabełek z pudełka na miesiąc przed wyborami - działam na rzecz Żoliborza i żoliborzan na co dzień, nie od święta. Nie składam nierealnych obietnic, które nie zostaną spełnione - interesuje mnie rozwiązywanie naszych codziennych problemów (nawet jeśli są drobne), a nie efektowne fajerwerki czy inne fontanny.

Z okazji wyborów zapraszam na moją stronę DonataRapacka.pl, gdzie jest więcej informacji "w tym temacie", ale po wyborach nadal widzimy się na PlacWilsona.blox.pl oraz Zoliborzanie.org, a także "w realu" na spotkaniach Stowarzyszenia Żoliborzan (i być może w Radzie Dzielnicy) czy po prostu na spacerze w parku :)

Proszę o Wasz głos w komisjach wyborczych w szkole na Filareckiej, przedszkolu na Sierpeckiej, w szkołach na Braci Załuskich i Włościańskiej: wybory do Rady Dzielnicy (karta żółta), lista nr 4 (PO), miejsce nr 2 (Donata Rapacka).

wtorek, 23 listopada 2010

Dziękujemy żoliborzanom za wsparcie w kampanii wyborczej i głosowanie na naszą kandydatkę! Dzięki poparciu 296 osób Donata Rapacka została radną Żoliborza. (Kompletne wyniki wyborów - na stonie PKW: http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/140000/146519.html)
Liczymy że będzie aktywną radną, zwłaszcza że ma do pomocy zespół ekspertów Żoliborskich Internautów :)
A Donka osobiście dziękuje wszystkim, nie tylko wyborcom, ale i tym, którzy zachęcali swoich znajomych do głosowania na nią. Kampania Donki była raczej stonowana (w porównaniu do innych kandydatów): ani jeden plakat nie zawisł bez zgody właściciela tablicy, ulotki trafiły do skrzynek w kilku tylko blokach - więc bez pomocy wielu życzliwych ludzi nie udałoby się
osiągnąć tak dobrego wyniku.

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga - poszerzamy tematykę o nowości z Urzędu Dzielnicy (a jak dobrze pójdzie, będą również inne atrakcje ;)

 

Głosuj na Donatę Rapacką!

piątek, 19 listopada 2010

Najlepsza Kandydatka do Rady ŻoliborzaW niedzielę wybory, a jutro cisza wyborcza, więc już naprawdę ostatni raz zachęcamy do poświęcenia chwili i wyboru odpowiedniego kandydata do Rady Dzielnicy. W okręgu nr 2 (stary WSM i Sady Żoliborskie) polecamy Donatę Rapacką - jedną z założycieli Żoliborskich Internautów!

Zachęcamy do głosowania na Donkę, bo to sprawdzona osoba, wiemy że będzie dobrze reprezentować mieszkańców Żoliborza i jako radna nie spocznie na laurach, tylko skutecznie działać będzie na rzecz dzielnicy.

Donka zajmuje ostatnie miejsce (nr 7) na liście PO. Strona domowa Najlepszej Kandydatki do Rady Żoliborza: www.DonataRapacka.pl

Uwaga: Żoliborscy Internauci stanowczo odżegnują się od poparcia jakiejkolwiek partii czy komitetu wyborczego. Jako grupa jesteśmy apolityczni, są wśród nas osoby o bardzo różnych poglądach, i zgadzamy się tylko w działaniach na rzecz Żoliborza ;)
A w wyborach lokalnych zachęcamy do głosowania na konkretnych ludzi, bez zwracania uwagi na numer listy - na każdej liście są dobrzy i źli kandydaci, trzeba wyłuskać tych dobrych.

wtorek, 02 listopada 2010

Najlepsza Kandydatka do Rady ŻoliborzaUprzejmie informujemy, że wśród kandydatów do Rady Żoliborza jest Donata Rapacka - jedna z założycieli Żoliborskich Internautów!

Donka od dawna działa na Żoliborzu - organizowała pokazy starych zdjęć dzielnicy, protestowała przeciwko bankom na placu Wilsona, na sesjach Rady Warszawy walczyła o pieniądze na remont fortu Sokolnickiego, nagłośniła sprawę budowy parkingu na Kępie Potockiej. Brała udział w każdej dotychczasowej akcji naszej grupy, wiele z nich inicjowała, a od niedawna działa również w Stowarzyszeniu Żoliborzan.

Zachęcamy do głosowania na Donkę: to sprawdzona osoba, wiemy że będzie dobrze reprezentować mieszkańców Żoliborza i jako radna nie spocznie na laurach, tylko jeszcze skuteczniej działać będzie na rzecz dzielnicy.

Donata Rapacka kandyduje z okręgu nr 2, który obejmuje stary WSM i inne budynki między Słowackiego i Krasińskiego oraz Sady Żoliborskie (do Broniewskiego i Włościańskiej). Donka zajmuje ostatnie miejsce - 7 - na liście PO. Strona domowa Najlepszej Kandydatki do Rady Żoliborza: www.DonataRapacka.pl

Uwaga: Żoliborscy Internauci stanowczo odżegnują się od poparcia jakiejkolwiek partii czy komitetu wyborczego. Jako grupa jesteśmy apolityczni, są wśród nas osoby o bardzo różnych poglądach, i zgadzamy się tylko w działaniach na rzecz Żoliborza ;)
A w wyborach lokalnych zachęcamy do głosowania na konkretnych ludzi, bez zwracania uwagi na numer listy - na każdej liście są dobrzy i źli kandydaci, trzeba wyłuskać tych dobrych.