Kontakt:

Blog > Komentarze do wpisu

Dziękujemy!

Kochani i Szanowni!
Chcieliśmy czekać z podziękowaniami do ukazania się oficjalnych wyników, ale jak już pewnie wszyscy wiedzą Państwowa Komisja Wyborcza nie stanęła na wysokości zadania.
A więc: bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos!!! Dziękuję też wszystkim innym życzliwym osobom, które mnie wspierały i trzymały za mnie kciuki.
Szczególnie ważny jest dla mnie fakt, że w naszym okręgu wyborczym otrzymałam najwięcej głosów ze wszystkich kandydatów na liście PO - 333 głosy! Jest to również trzeci wynik w okręgu - miło że wyborcy doceniają moją pracę w ciągu ostatnich 4 lat, a nie tylko zaangażowanie w czasie dwóch miesięcy kampanii wyborczej (bo w tej konkurencji było kilku "lepszych" ;)
Obiecuję nadal zajmować się Waszymi dużymi i małymi sprawami sprawami w Radzie - proszę Was o kontakt, piszcie do mnie, przychodźcie na dyżury! Oczywiście nadal będziemy też prowadzić tego bloga oraz działać w Stowarzyszeniu Żoliborzan.
Jeszcze raz dziękuję!

A szczególne podziękowania - dla mojego męża Michała, współautora tego bloga, mojego pierwszego sekretarza  - za cierpliwość, zdrowy dystans i nieustające wsparcie!

Donata Rapacka

wtorek, 18 listopada 2014, placwilsona

Polecane wpisy

  • Głosuj na projekt nr 15!

    Od 14 do 24 czerwca można głosować na projekty zgłoszone do budżetu partycypacyjnego. Zachęcamy do głosowania w obszarze Żoliborza Centralnego na projekt nr 15,

  • Konkurs spółdzielczy

    Z okazji pięciu tysięcy fanów na Facebooku i nowego roku 2016 przygotowaliśmy dla Was mały konkurs. Nagrodą jest "Ilustrowany Kalendarz na rok 2016" wydany prze

  • Nowy numer "Naszego Żoliborza"

    Ukazał się nowy numer „Naszego Żoliborza” – pisma Stowarzyszenia Żoliborzan. W 18. numerze naszej gazety piszemy: - o moście Krasińskiego: sta

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: